Aktualności

Ostatnie trzy dni głosowania

Dodano: 13-10-2014

Przypominamy że jeszcze tylko do środy włącznie można głosować na wnioski złożone do Budżetu Obywatelskiego.
Formularz elektroniczny będzie aktywny do północy 15 października, a ankiety papierowe można składać do 15.30 w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1.

Dwa tygodnie głosowania za nami

Dodano: 07-10-2014

Głosowanie na wnioski do Budżetu Obywatelskiego 2015 trwa do 15 października, pozostało więc 8 dni na oddanie głosu.

Budżet Obywatelski – głosujmy rozważnie

Dodano: 01-10-2014

Od zeszłego tygodnia, poprzez stronę budzetobywatelski.elblag.eu i ankiety rozprowadzane na terenie miasta, można głosować na inicjatywy zgłoszone przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego. Prezentujemy kilka praktycznych informacji, które powinny usprawnić mieszkańcom głosowanie.

Wnioski ocenione, czas na głosowanie

Dodano: 18-09-2014

III edycja Budżetu Obywatelskiego wchodzi w decydującą fazę. Przed nami głosowanie poprzez ankiety, które już od przyszłego tygodnia dystrybuowane będą na terenie miasta i umieszczone na stronie Budżetu Obywatelskiego. Przygotowanie ankiet poprzedziła praca urzędników, która polegała na ocenie formalnej i merytorycznej złożonych wniosków, a także oszacowaniu kosztów realizacji każdego zadania.

Trwa opiniowanie wniosków

Dodano: 07-08-2014

Po weryfikacji formalnej wniosków, obecnie w Urzędzie Miejskim trwają prace związane ze sprawdzeniem możliwości realizacji pomysłów złożonych przez elblążan w ramach budżetu obywatelskiego.

 

 Dokumenty do pobrania