Aktualności

Budżet Obywatelski 2021 – wnioski ocenione, co dalej?

Dodano: 11-09-2020

Zakończyła się weryfikacja formalna i merytoryczna wniosków złożonych przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego 2021. Zachęcamy wnioskodawców i wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wykazem zakwalifikowanych propozycji.

Budżet Obywatelski 2021. Zakończyliśmy zbieranie wniosków.

Dodano: 21-08-2020

Zakończyło się przyjmowanie wniosków do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy Państwu za wszystkie propozycje. Elblążanie znów stanęli na wysokości zadania, szczególnie przed końcem przyjmowania wniosków, składając łącznie 114 wniosków. W tej liczbie znajduje się 26 pomysłów na zadania ogólnomiejskie i 88 zadań w poszczególnych okręgach. Powyższa liczba jest znacznie wyższa niż w poprzednim roku (80 wniosków). W tym roku, tak jak w latach poprzednich, duża część pomysłów dotyczy miejskiej infrastruktury, a więc wykonania chodników, poprawy stanu alejek w parkach, nowych nasadzeń kwiatów, poprawy estetyki miasta. Co cieszy, sprawdziły się małe projekty, elblążanie chętnie przedstawili pomysły na działania integrujące lokalną społeczność.

Budżet Obywatelski czeka na dobre pomysły

Budżet Obywatelski czeka na dobre pomysły

Dodano: 17-07-2020

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej – IX już edycji Budżetu Obywatelskiego. To od Państwa zależeć będzie jakie projekty zostaną zrealizowane w najbliższym sąsiedztwie. Zachęcamy więc do zastanowienia się , co można zrobić lub poprawić we wspólnej przestrzeni naszego miasta i jakie inicjatywy zaplanować na rzecz lokalnej społeczności. Dotychczasowe pomysły mieszkańców, które zostały poddane pod głosowanie i te, które już wspólnie w ramach Budżetu Obywatelskiego zrealizowaliśmy pokazują, że nie brakuje nam inwencji i troski o wspólne dobro. Liczymy więc na Państwa zaangażowanie i aktywność.

Budżet Obywatelski - decydujący tydzień

Dodano: 14-10-2019

4069 elblążan oddało już swój głos w Budżecie Obywatelskim na rok 2020. Przed nami ostatni tydzień głosowania. Poniżej prezentujemy Państwu aktalne statystyki.

Dziękujemy mieszkańcom za dotychczasową aktywność i zachęcamy tych, którzy jeszcze nie głosowali, aby wybierali ich zdaniem najlepsze projekty do realizacji.

Głosować można do 20 października br.

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie !!!

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie !!!

Dodano: 20-09-2019

To już VIII edycja Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy mieszkańców do udziału w głosowaniu. Zdecydujmy, które zadania powinny zostać zrealizowane w przyszłym roku.  Głosowanie startuje od poniedziałku 23 września i potrwa do 20 października br.