Aktualności

Budżet Obywatelski czeka na dobre pomysły

Budżet Obywatelski czeka na dobre pomysły

Dodano: 16-05-2021

STARTUJEMY 17.05.2021 R.

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej – X już edycji Budżetu Obywatelskiego. To od Państwa zależeć będzie jakie projekty zostaną zrealizowane w najbliższym sąsiedztwie. Zachęcamy więc do zastanowienia się , co można zrobić lub poprawić we wspólnej przestrzeni naszego miasta i jakie inicjatywy zaplanować na rzecz lokalnej społeczności. Dotychczasowe pomysły mieszkańców, które zostały poddane pod głosowanie i te, które już wspólnie w ramach Budżetu Obywatelskiego zrealizowaliśmy pokazują, że nie brakuje nam inwencji i troski o wspólne dobro. Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie i aktywność.

Budżet Obywatelski 2021 - zobacz zwycięskie pomysły mieszkańców

Dodano: 27-11-2020

Znamy wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim na rok 2021. Zwycięskie projekty, które realizowane będą w przyszłym roku zaprezentowali dziś podczas zdalnej konferencji prasowej Witold Wróblewski prezydent Elbląga i wiceprezydent Janusz Nowak.

Budżet Obywatelski - decydujący tydzień

Dodano: 19-10-2020

3292 elblążan oddało już swój głos w Budżecie Obywatelskim na rok 2021. Przed nami ostatni tydzień głosowania. Prezentując poniżej aktualne statystyki, dziękujemy mieszkańcom za dotychczasową aktywność i zachęcamy tych, którzy jeszcze nie głosowali, aby wybierali ich zdaniem najlepsze projekty do realizacji. Składać wnioski i głosować mogą wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek – osoby małoletnie za zgodą przedstawiciela ustawowego.

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie !!!

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie !!!

Dodano: 09-10-2020

To już IX edycja Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy mieszkańców do udziału w głosowaniu. Zdecydujmy, które zadania powinny zostać zrealizowane w przyszłym roku.  Głosowanie startuje w poniedziałek 12 października i potrwa do 25 października br.

 

Budżet Obywatelski 2021 – wnioski ocenione, co dalej?

Dodano: 11-09-2020

Zakończyła się weryfikacja formalna i merytoryczna wniosków złożonych przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego 2021. Zachęcamy wnioskodawców i wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wykazem zakwalifikowanych propozycji.