Aktualności

Budżet obywatelski: znamy wykonawcę drugiego kreatywnego podwórka

Dodano: 29-08-2013

Wczoraj Zarząd Budynków Komunalnych rozstrzygnął przetarg i wyłonił wykonawcę drugiego kreatywnego podwórka, które znajdzie się przy ul. Wapiennej. Dokumentację projektową jeszcze w lipcu wykonała elbląska firma AP DIZAJN. Wykonawcą tego zadania będzie Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ELZAMBUD Sp. z o.o.

Dobiega końca opiniowanie wniosków

Dodano: 13-08-2013

Do 14 czerwca trwało zbieranie wniosków do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego na 2014 rok. Wpłynęło 246 projektów, które należało poddać weryfikacji pod względem praktycznej możliwości realizacji zadania, formalno-prawnym, gospodarności, możliwości finansowych i technicznych oraz ustalany był orientacyjny koszt zadań. Te prace jeszcze trwają, a ich efekty poznamy w pierwszej połowie września, kiedy na stronie Urzędu opublikowane zostaną listy wniosków zaopiniowanych pozytywnie i negatywnie.

Wnioski do Budżetu Obywatelskiego

Dodano: 04-06-2013

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkim 246 wnioskami złożonymi do Budżetu Obywatelskiego 2014. Propozycje z podziałem na okręgi można przejrzeć rozwijając treść artykułu.

Poszukują wykonawcy placów sportowych przy ul. Mazurskiej

Dodano: 25-06-2013

Boiska do gry w siatkówkę, tenisa ziemnego, koszykówkę i piłki ręcznej. Tak niebawem będą wyglądać dwa place sportowe przy ul. Mazurskiej. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na roboty budowlane „Modernizacji dwóch placów sportowych przy ul. Mazurskiej w Elblągu” – projektu realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Zakończony nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego

Dodano: 18-06-2013

W piątek o północy minął termin składania pomysłów do Budżetu Obywatelskiego. Wpłynęło 246 wniosków na różne – mniejsze i większe inwestycje. Teraz czas dla urzędników na sprawdzenie wszystkich złożonych propozycji pod kątem formalnym. Wyniki tych prac poznamy po 2 września. Już teraz z treścią złożonych wniosków można zapoznać się na tutaj.Dokumenty do pobrania