Aktualności

Trwa opiniowanie wniosków

Dodano: 07-08-2014

Po weryfikacji formalnej wniosków, obecnie w Urzędzie Miejskim trwają prace związane ze sprawdzeniem możliwości realizacji pomysłów złożonych przez elblążan w ramach budżetu obywatelskiego.

 

 

Zakończyliśmy nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2015

Dodano: 20-06-2014

W piątek zakończyło się przyjmowanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Tradycyjnie w ostatnim dniu elblążanie złożyli ich jeszcze sporo, zwłaszcza drogą elektroniczną. Dziś poznaliśmy ostateczną liczbę poprawnie złożonych wniosków. Ogółem jest ich 471, w tej liczbie są również zadania ogólnomiejskie.

 

Wnioski napływają. Zobacz, co zgłaszają mieszkańcy do Budżetu Obywatelskiego

Wnioski napływają. Zobacz, co zgłaszają mieszkańcy do Budżetu Obywatelskiego

Dodano: 08-05-2014

Kilkadziesiąt wniosków złożyli już mieszkańcy do Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok. Najwięcej, bo 11 wpłynęło w okręgu drugim. Ze wszystkimi dotychczas złożonymi wnioskami można zapoznać się wchodząc w zakładkę "Wnioski 2015" w górnym menu strony. Zakładka będzie na bieżąco aktualizowana.

Trwa nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2015

Trwa nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2015

Dodano: 07-05-2014

Place zabaw, remonty dróg i chodników, budowa miejsc postojowych, montaż oświetlenia… Od 28 kwietnia można składać wnioski do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego. Podobnie jak w latach poprzednich można zgłaszać propozycje na zadania w poszczególnych okręgach, a nowym rozwiązaniem są tzw. inicjatywy ogólnomiejskie - służące mieszkańcom całego miasta, których realizacja jest możliwa w ciągu jednego roku budżetowego, na  które miasto planuje przeznaczyć 500 000 zł.

Dziś rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego

Dziś rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego

Dodano: 28-04-2014

Czy w Twojej okolicy jest potrzebny plac zabaw? A może remont chodnika czy nowe miejsca parkingowe, a może masz zupełnie inny pomysł na to, co zmienić w Elblągu? Dziś rozpoczęło się gromadzenie wniosków do Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok. W tej edycji, podobnie jak w poprzednich, można składać propozycje na zadania w pięciu okręgach, ale doszła też możliwość składania wniosków na inicjatywy ogólnomiejskie. Na te zadania planuje się przeznaczyć 500 000 zł. Szczegółowy harmonogram oraz zasady dostępne są tutaj.