Aktualności

Poszukują wykonawcy placów sportowych przy ul. Mazurskiej

Dodano: 25-06-2013

Boiska do gry w siatkówkę, tenisa ziemnego, koszykówkę i piłki ręcznej. Tak niebawem będą wyglądać dwa place sportowe przy ul. Mazurskiej. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na roboty budowlane „Modernizacji dwóch placów sportowych przy ul. Mazurskiej w Elblągu” – projektu realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Zakończony nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego

Dodano: 18-06-2013

W piątek o północy minął termin składania pomysłów do Budżetu Obywatelskiego. Wpłynęło 246 wniosków na różne – mniejsze i większe inwestycje. Teraz czas dla urzędników na sprawdzenie wszystkich złożonych propozycji pod kątem formalnym. Wyniki tych prac poznamy po 2 września. Już teraz z treścią złożonych wniosków można zapoznać się na tutaj.

Wnioski tylko do jutra

Dodano: 13-06-2013

Zostały tylko dwa dni na składanie pomysłów do Budżetu Obywatelskiego. Swoje projekty można składać osobiście w Biurze Obsługi Interesantów lub przez formularz online dostępny po prawej stronie artykułu tylko do 14 czerwca. To ostatni moment na zgłoszenie propozycji i zmianę swojego najbliższego otoczenia.

Przekroczyliśmy 100 wniosków do Budżetu Obywatelskiego!

Przekroczyliśmy 100 wniosków do Budżetu Obywatelskiego!

Dodano: 10-06-2013

Choć wniosków złożonych przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego jest mniej niż w roku ubiegłym, te złożone dotychczas są zdecydowanie bardziej przemyślane. Właśnie przekroczyliśmy 100 wniosków, a termin składania upływa 14 czerwca. Pozostało już więc niewiele czasu, aby przedstawić swój pomysł.

Kreatywne podwórko na dzień dziecka

Kreatywne podwórko na dzień dziecka

Dodano: 29-05-2013

Bujaki sprężynowe, huśtawki, sześciokąt wielofunkcyjny, zjeżdżalnie – już w najbliższą sobotę otwarte zostanie kreatywne podwórko przy ulicy Teatralnej. Jest to pierwsza inwestycja elblążan realizowana w ramach programu Budżet Obywatelski.Dokumenty do pobrania