Aktualności

Wnioski tylko do jutra

Dodano: 13-06-2013

Zostały tylko dwa dni na składanie pomysłów do Budżetu Obywatelskiego. Swoje projekty można składać osobiście w Biurze Obsługi Interesantów lub przez formularz online dostępny po prawej stronie artykułu tylko do 14 czerwca. To ostatni moment na zgłoszenie propozycji i zmianę swojego najbliższego otoczenia.

Przekroczyliśmy 100 wniosków do Budżetu Obywatelskiego!

Przekroczyliśmy 100 wniosków do Budżetu Obywatelskiego!

Dodano: 10-06-2013

Choć wniosków złożonych przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego jest mniej niż w roku ubiegłym, te złożone dotychczas są zdecydowanie bardziej przemyślane. Właśnie przekroczyliśmy 100 wniosków, a termin składania upływa 14 czerwca. Pozostało już więc niewiele czasu, aby przedstawić swój pomysł.

Kreatywne podwórko na dzień dziecka

Kreatywne podwórko na dzień dziecka

Dodano: 29-05-2013

Bujaki sprężynowe, huśtawki, sześciokąt wielofunkcyjny, zjeżdżalnie – już w najbliższą sobotę otwarte zostanie kreatywne podwórko przy ulicy Teatralnej. Jest to pierwsza inwestycja elblążan realizowana w ramach programu Budżet Obywatelski.

Czasu coraz mniej, projektów coraz więcej

Dodano: 24-05-2013

Naprawa drogi dojazdowej, osiedlowej, remont schodów i budowa ścieżki do parku, zagospodarowanie placów zielonych to tylko niektóre zadania, które elblążanie chcą realizować w ramach programu Budżet Obywatelski 2013/2014.

Dobra praktyka i przykład dla innych

Dodano: 22-05-2013

Budżet Obywatelski umożliwił mieszkańcom Elbląga zdecydowanie, na co zostanie wydana część pieniędzy z budżetu miasta. …wpływa na rozwój społeczeństwa obywatelskiego i udział mieszkańców w sprawowaniu władzy samorządowej – tak piszą o elbląskiej inicjatywie na stronie Kancelarii Prezydenta RP!Dokumenty do pobrania