Aktualności

Przedstawiamy wyniki weryfikacji wniosków.

Dodano: 08-09-2017

Wyniki weryfikacji wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2018

Zakończyliśmy zbieranie wniosków

Dodano: 05-07-2017

Zakończyliśmy zbieranie wniosków do 6. edycji Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy Państwu za wszystkie propozycje. Można je przejrzeć w zakładce Edycja 2017/2018 --> Wnioski 2018. W trakcie miesięcy wakacyjnych potrwa weryfikacja formalna i merytoryczna wniosków. Urzędnicy ocenią wnioski pod względem praktycznej możliwości realizacji proponowanych działań, gospodarności, kwestii formalno-prawnych oraz możliwości finansowych i technicznych. 

Startuje 6. edycja Budżetu Obywatelskiego

Dodano: 02-05-2017

2 maja rozpoczyna się kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. Na co zostaną przeznaczone 2,5 mln złotych z miejskiego budżetu – o tym już po raz szósty zdecydują elblążanie. Na początku, jak zawsze, czekamy na dobre pomysły mieszkańców. Zachęcamy więc do przyjrzenia się otaczającej nas wspólnej przestrzeni, zastanowieniu się co można w niej poprawić. Czekamy na projekty lokalne i ogólnomiejskie. Liczymy, że poza pomysłami dotyczącymi miejskiej infrastruktury zechcą Państwo zaproponować ciekawe wydarzania, spotkania, przedsięwzięcia, które będą integrować mieszkańców.  Wniosek o ujęcie zadania BO 2018

Wyniki głosowania Budżetu Obywatelskiego 2017

Dodano: 21-10-2016

Przedstawiamy wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim 2017.
Poniższe projekty zostały wybrane do realizacji w przyszłym roku budżetowym. 

 

 

Budżet Obywatelski - głosowanie na półmetku

Dodano: 03-10-2016

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim jest już na półmetku i wkracza w decydującą fazę. Łącznie we wszystkich okręgach i na zadanie ogólnomiejskie elblążanie oddali 4326 głosów. Prezentując poniżej aktualne statystyki, dziękujemy elblążanom za aktywność i zachęcamy tych którzy jeszcze nie głosowali, aby wybierali ich zdaniem najlepsze projekty do realizacji. Głosować można do 10 października br.