Aktualności

Startuje 5. edycja Budżetu Obywatelskiego. Etap pierwszy - zgłoś swój pomysł

Dodano: 16-05-2016

Od czego zaczyna się każda edycja Budżetu Obywatelskiego? Jak zawsze od pomysłów elblążan, które później zmieniają miasto. Od dziś, 16 maja, mieszkańcy Elbląga mogą składać swoje propozycje zadań do zrealizowania w 2017 roku. Na wnioski czekamy miesiąc, do 16 czerwca. Poniżej prezentujemy praktyczne informacje dotyczące składania wniosków i zachęcamy elblążan do aktywnego udziału w piątej już edycji Budżetu Obywatelskiego.

 

Wyniki głosowania

Dodano: 30-10-2015

Boiska, place zabaw, wiata przystankowa, kompleks rekreacyjno-sportowy i wiele innych zadań, to wybory, których dokonali mieszkańcy Elbląga w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego oddano 23 372 głosy na 138 zadań z pięciu okręgów oraz w ramach tzw. inicjatywy ogólnomiejskiej.

Głosowanie nad budżetem obywatelskim zakończone

Dodano: 20-10-2015

W miniony piątek 16 października zakończyło się głosowanie nad zadaniami zgłoszonymi przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego.  

Wyniki głosowania na 15 października

Dodano: 15-10-2015

Jeszcze tylko do jutra (16 października) można oddawać głosy na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Po raz drugi prezentujemy najświeższe statystyki aktywności elblążan i zachęcamy tych, którzy jeszcze nie głosowali do wspierania wybranych pomysłów.

Wyniki głosowania na półmetku

Dodano: 07-10-2015

Odpowiadając na liczne prośby mieszkańców publikujemy jednorazowo bieżące wyniki głosowania na zadania Budżetu Obywatelskiego. Dane dotyczą wszystkich wniosków w poszczególnych okręgach oraz wniosków w ramach inicjatywy ogólnomiejskiej. Zostały one wygenerowane z systemu elektronicznego liczenia głosów w dniu 7 października o godz. 12.00.

Zapraszamy do głosowania.Dokumenty do pobrania