Startuje 11. edycja Budżetu Obywatelskiego. Etap pierwszy - zgłoś swój pomysł!

Startuje 11. edycja Budżetu Obywatelskiego. Etap pierwszy - zgłoś swój pomysł!

Dodano: 13-05-2022

Prawie 4 mln złotych do dyspozycji mieszkańców Elbląga w 2023 roku.
Startuje kolejna edycja BO, a jakie projekty zostaną zrealizowane zależy od pomysłowości i zaangażowania elblążan. Być może tradycyjnie będą to place zabaw, może remonty chodników czy imprezy w parkach lub szkołach, a może to będzie zupełnie coś nowego, co spodoba się głosującym. Bo tak naprawdę to wszystko zależy od dobrego wniosku i ilości głosów na niego oddanych.
Zatem zapraszamy- rusza 11 edycja elbląskiego BO z najwyższą, jak dotąd sumą środków finansowych.

Dla wszystkich Państwa, którym potrzebna będzie pomoc przy sporządzeniu wniosku organizowane są konsultacje z mieszkańcami w dniach 24, 26 i 31 maja w godzinach 09:00 – 15: 00 osobiście w pokoju nr 200 w Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 lub telefonicznie pod nr tel. 55 237 47 94 lub 55 239 34 63.
Wniosek można pobrać ze strony internetowej lub otrzymać jego wersję papierową w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu i Ratuszu Staromiejskim.
Wypełnione wnioski składamy do 5 czerwca 2022 roku w wersji papierowej do Biura Podawczego Urzędu Miejskiego w Elblągu ul. Łączności 1 oraz w Punkcie Informacyjnym Ratusza Staromiejskiego ul. Stary Rynek 25.
Szczegółowy harmonogram tegorocznej edycji znajduje się w załączonym Zarządzeniu Prezydenta Elbląga.
Gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.
RAZEM zmieńmy nasze miasto na jeszcze lepsze!!!!